• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider ImageEndurance
ENDURANCE
WKKW
WKKW

A-Co sp.z.o.o. jest twórcą oprogramowania dedykowanego konkurencjom jeździeckim: Sportowe Rajdy Konne (SRK) oraz Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (WKKW).

Sportowe Rajdy Konne to wyścigi par jeździec/koń na długich dystansach (od 30 km do 160 km). Konkurencja ta uważana jest za najbardziej naturalną formę użytkowania sportowego koni wykorzystując ich naturalną potrzebę ruchu. Specyfika konkurencji wiąże się z koniecznością stałej kontroli dobrostanu konia oraz precyzyjnego kontrolowania czasu przejazdu zawodników. Oprogramowanie firmy A-Co. Sp.zo.o zgodne jest z przepisami konkurencji Endurance rozgrywanej w ramach Światowej Federacji Jeździeckiej (FEI) oraz z przepisami i regulaminami konkurencji SRK Polskiego Związku Jeździeckiego. Oprogramowanie wspiera prace komisji sędziowskiej podczas zawodów gwarantując precyzyjny pomiar czasu przejazdu oraz punktacji zawodników, a także przyczynia się do płynnego przebiegu zawodów. Daje możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym przebiegu zawodów dzięki aplikacjom mobilnym. Ponadto firma A-co sp.z.o.o. współpracuje z największą na Świecie aplikacją mobilną Yamamah służącą do śledzenia przebiegu zawodów Endurance. Dobra organizacja i automatyzacja procesów sędziowskich w Sportowych Rajdach Konnych eliminuje ludzkie błędy. Przed każdym sezonem startowym oprogramowanie aktualizowane jest zgodnie z nowymi przepisami wprowadzanymi zarówno przez FEI jaki PZJ.

Oprogramowanie desktopowe. Technologia .Net, baza danychMySQL, wyniki klient www, stanowisko vetgate aplikacja na smarfon, tablet.

Oprogramowanie dedykowane konkurencji WKKW powstało w 2019 roku na zlecenie Polskiego Związku Jeździeckiego. Rozgrywanie zawodów w WKKW wiąże się z koniecznością skoordynowania startów zawodników w trzech konkursach podczas jednej edycji zawodów. Zawodnicy konkurują ze sobą podczas konkursu w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu oraz podczas próby terenowej na crossie. Dopiero suma punktów we wszystkich trzech próbach (skoki, ujeżdżenie i cross) pozwala na wyłonienie zwycięzcy w danej kategorii. Oprogramowanie firmy A-Co sp.z.o.o. porządkuje zasady weryfikacji prawa startów zawodników w poszczególnych klasach konkursów, pozwala na efektywne zarządzanie listami startowymi oraz przygotowaniem rankingów. Pozwala na szybką publikację wyników. Pełni funkcję centralnej baza zawodników i koni z uprawnieniami do startów, zawiera także historyczne wyniki zawodów. Oprogramowanie dla WKKW znacznie usprawniło procesy weryfikacji uprawnień par jeździec/koń eliminując sytuacje dopuszczenia do startów nieuprawnionych zawodników.

Oprogramowanie webowe. Zrealizowane w technologii: .NET Core, ReactJS, baza danych SQLServer.

Na zlecenie Consultronix oprogramowanie dla badań okulistycznych i inteligentnej diagnostyki. Oprogramowanie realizuje odczytywanie obrazów dna oka wykonanych technologią optycznej tomografii koherentnej OCT – (format DICOM), rozpakowanie, przetwarzanie do .png, przygotowanie do wysyłki do centralnej bazy danych, wysyłka przez ‘sftp’.

Oprogramowanie multi-platformowe. Zrealizowane w technologii: .NET Core, AvaloniaUI, baza danych Postgress.

>

Na zlecenie AGH, oprogramowanie do analizy i wizualizacji danych dla wykrywania defektów strukturalnych metodami akustycznymi. Aplikacja użytkowa przetwarzająca źródłowe pliki matlab i svd z urządzeń Polytec.

Zrealizowane w technologii: Python; biblioteki: Matplotlib, SciPy, PySide2 (QT for Python).

Na zlecenie GK Processing, oprogramowanie do analizy i wizualizacji danych sejsmicznych. Dane masowe (jeden odczyt może mieć parę milionów wierszy danych), program optymalizowany w kierunku szybkości działania, użycia pamięci i szybkości wyświetlanie danych.

Zrealizowane w technologii: C++, mfc (Microsoft Foundation Class Library), autorska grafika (bez korzystania z pakietów graficznych).