• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Imagea-Co sp. z o.o. powstała w 2005 roku z zadaniem tworzenia narzędzi informatycznych do zarządzania w branżach związanych z żywieniem, ochroną zdrowia, utrzymaniem czystości, higieną oraz pracami porządkowymi. Dziś możemy poszczycić się udanymi wdrożeniami produktów klasy ERP.

Projektujemy i piszemy oprogramowanie metodami Scaled Agile Framework, zgodnie z najnowszymi standardami języków programowania i baz danych:

  • Języki programowania: C# .net, .net core, ASP.net, winforms, Entity Framework, Avalonia, C++ (MFC), PHP (frameworki: ZEND, Symphony, Doctrina, yii), Javascript (Jquery, React.js).
  • Bazy danych: ms sqlserver, mysql, postgress, firebird, sqlite, oracle, mongodb.
  • Tworzymy aplikacje mobilne w systemach IOS i Android.

Wdrażając produkty własne i partnerów (Soneta sp. z o.o., Insitut für Facility Management GmbH, iGPM sp. z o.o., Isotech sp. z o.o.), sprawujemy opiekę serwisową i stale rozwijamy produkty własne. Jesteśmy cenieni na rynku za stabilną i otwartą współpracę.

Podstawowym atutem produktów a-Co. jest ich dopasowanie do realnych potrzeb, wynikające z naszej znajomości procesów biznesowych. Budując oprogramowanie kładziemy nacisk na parametryzację, modularność i możliwość wspierania także nietypowych procesów biznesowych.

Nasi klienci (m.in.: Sodexo Polska, Sodexo Czechy, Sodexo Węgry, Atalian) mogą wykorzystywać nasze systemy m.in. do zarządzania nieruchomościami, żywieniem zbiorowym, gospodarką magazynową i do wspomagania procesów produkcji i sprzedaży. Nasze własne systemy wdrożono m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, w szpitalach Jana Pawła II, im. Józefa Babińskiego i im. Rydygiera w Krakowie, w szpitalach w Kętrzynie, Piszu, Giżycku, Szczytnie, Polanicy, Puszczykowie, Poznaniu, Szczecinie, Łowiczu, Bochni, Ameryce, Bartoszycach, Gdańsku, Bydgoszczy, Kościanie, i Olsztynie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym Warszawie.

Nasze autorskie narzędzia integrujemy z systemami finansowo-księgowymi: enova, CDN XL, Perseusz.
  
a-Co. opiera swój rozwój z jednej strony na zespole informatycznym, którego pracownicy posiadają znajomość wielu języków programowania, z drugiej strony na osobach specjalizujących się w zarządzaniu procesami w firmach świadczących usługi outsourcingowe. Dzięki stworzeniu wszechstronnego zespołu jesteśmy w stanie sprostać złożonym wymaganiom klientów.

Zaufali nam