enova365 to nowoczesne, rozbudowane oprogramowanie ERP dopasowane do Twoich potrzeb. System jest efektem prac polskich ekspertów, którzy zapewniają stały dostęp do nowych funkcji, aktualizacji oraz usprawnień.

Decydując się na wdrożenie, zyskujesz system ERP zawsze zgodny z aktualnymi przepisami kadrowymi, księgowymi oraz gospodarczymi. Wybierasz model zakupu, który najbardziej Ci odpowiada: licencja na własność, wynajęcie oprogramowania w modelu abonamentowym, z opcją korzystania z wybranych obszarów oraz wynajem z infrastrukturą w chmurze w formie usługi SaaS. Interfejs enova365 dostępny jest w wersji standardowej, która umożliwia pracę z komputera stacjonarnego oraz w wersji multi, pozwalającej na łączenie się z dowolnego urządzenia – komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Dzięki dedykowanym interfejsom, praca będzie zawsze komfortowa, niezależnie od wybranego urządzenia oraz miejsca, w którym się znajdujesz.

enova365 zapewnia wsparcie w obszarach: Kadr, Płac i HR, Finansów i Księgowości, Procesów, Handlu i Magazynu, Business Intelligence, Sprzedaży i CRM, Projektów i Usług, Produkcji oraz Nieruchomości.

System enova365 dostępny jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz ukraińskiej.

Co wyróżnia enova365 od innych ERP?

  • możliwość korzystania z różnych urządzeń w obrębie tej samej bazy danych, na dedykowanych interfejsach
  • szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi systemami (EDI, API oraz autorskie rozwiązanie enova365 Integrator
  • łatwość przenoszenia danych z arkusza MS Excel do enova365
  • rozbudowane platformy komunikacyjne dedykowane różnym grupom użytkowników (pulpit kierownika, pulpit pracownika, pulpit kontrahenta dla transakcji B2B, pulpit Klienta Biura Rachunkowego).