aco2.html aco2.html aco2.html aco2.html aco2.html  
 
 • ACO
 • ACO
 • ACO
 
 
 

    A-Co sp. z o.o. powstała w 2005 roku z zadaniem tworzenia narzędzi informatycznych do zarządzania w branżach związanych z żywieniem, ochroną zdrowia, utrzymaniem czystości, higieną oraz pracami porządkowymi.
    Firma może poszczycić się udanymi wdrożeniami wyników swoich prac, w tym przede wszystkim specjalistycznym pakietem oprogramowania A-Co.ACS, które spełnia oczekiwania zarówno jednostek zajmujących się żywieniem w placówkach służby zdrowia, jak i świadczących szeroko rozumiane usługi gastronomiczne. A-Co.ACS jest oprogramowaniem, które pozwala na zdalne zarządzanie złożonym systemem centralnych kuchni, rozproszonych placówek gastronomicznych, szpitali niezależnie od ich lokalizacji. A-Co.ACS wspomaga centralne tworzenie menu, zarządzanie procesem produkcji żywności oraz logistyką dostaw i dystrybucji posiłków a także punktami sprzedaży (POS).
    System A-Co.ACS jest ciągle udoskonalany. Firma sprzedając swoje produkty sprawuje stałą opiekę merytoryczną nad klientami,tak więc ceniona jest na rynku za dobrą współpracę. Podstawowym atutem produktów A-CO jest ich zindywidualizowanie wynikające z znajomości rynku usług gastronomicznych. System A-Co.ACS może być wykorzystywany w makro skali u klientów działających na terenie całego kraju, jak i w mikroskali np. w pojedynczych lokalach gastronomicznych.
    Zintegrowany system A-Co.ACS, obejmującym zarządzanie żywieniem zbiorowym, a w szczególności:

 • zbiorowe żywienie w szpitalach, bufetach i restauracjach
 • planowanie i rozliczanie imprez cateringowych

 • centralne zakupy

 • moduł sprzedażowy A-POS

 • statystyka sprzedaży A-POS

    Budując oprogramowanie położono nacisk na parametryzację, modularność i wielowariantowość procesów biznesowych. Daje to elastyczność implementacji i możliwość zastosowania oprogramowania w różnych branżach.
    Nasi klienci (Aspen, Sodexo Polska, Sodexo Czechy) wykorzystują system A-Co.ACS do zarządzania gospodarką produktów magazynowych i żywnościowych oraz wspomagania procesów produkcji i sprzedaży m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie i w Gdańsku, szpitalach Jana Pawła II i im. Rydygiera w Krakowie, szpitalach w Kętrzynie, Piszu, Giżycku, Szczytnie, Polanicy, Puszczykowie, Poznaniu, Szczecinie, Łowiczu, Gdańsku, Bydgoszczy, Kościanie, i Olsztynie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym Warszawie. System dzięki innowacyjnemu modułowi A-POS z powodzeniem obsługuje jednocześnie kilkanaście bufetów przyszpitalnych, a także w restauracje oraz punkty gastronomiczne o bardzo rożnym potencjale i potrzebach w tym m.in. punkty gastronomiczne stacji narciarskiej Czorsztyn-ski, sieci franczyzowe fast-food oraz w punkty charakteryzujące się koniecznością szybkiej obsługi między innymi bufety na terenie centrów wystawowych.
W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy zintegrowany system zarządzania firmą bazujący na systemach:

 • A-Co.ACS,

 • A-Co.Analityka,

 • A-Co.Statystyka,

 • A-Co.Środki trwałe,

 • A-Co.Ewidencja Umów i Windykacja,

 • A-Co.Stran,

które obudowaliśmy kostkami OLAP i zintegrowaliśmy z systemami finansowo-księgowymi CDN XL, enova, Perseusz.
    Wiedząc jak ważna jest informacja i komunikacja w dzisiejszych czasach, postawiliśmy na pełną integrację procesów oraz możliwość pracy zdalnej w technologii Klient Serwer, dzięki czemu wszystkie dane są dostępne w czasie rzeczywistym.
    Spółka oparła swój rozwój z jednej strony na zespole informatycznym, którego pracownicy posiadają znajomość różnych języków programowania, z drugiej strony na osobach specjalizujących się w zarządzaniu procesami w firmach świadczących usługi outsourcingowe. Dzięki stworzeniu wszechstronnego zespołu pracowników jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym wymaganiom klientów. Co bardzo istotne dla naszej działalności osoby zaangażowane w tworzenie systemów posiadają szeroką wiedzę praktyczną związaną z zbiorowym żywieniem, usługami utrzymania czystości oraz usługami związanymi z ochroną mienia i osób.
    Oczekiwania stawiane przez naszych klientów skłoniły nas budowy własnego centrum kolokacji, dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć usługi hostingowe.