aco2.html aco2.html aco2.html aco2.html aco2.html  
 
  • ACO
  • ACO
  • ACO
 
 
 

A-Co.ACS - rozwiązania do zarządzanie żywieniem zbiorowym, a w szczególności zbiorowym żywieniem w szpitalach, bufetach i restauracjach
   A-Co.ACS
   
A-Co.Imprezy cateringowe
   A-Co.A-POS
   A-Co.Analityka

IffmGIS - zintegrowany systemem z pełną funkcjonalnością CAD centralizującym rzeczywiste dane obiektów takich jak nieruchomości, grunty, budynki i ich komponentów np. środków trwałych, aby wspierać decyzje zarządcze w oparciu o dokładne i łatwo dostępne dane.
   www.iffm.eu

enova - rozwiązanie do wspomagania zarządzanie kadrami, rachubę płac, ewidencję środków pieniężnych, fakturowanie, gospodarkę magazynową, sprzedaż, księgę inwentarzową, środki trwałe, księgowość, relacje z klientami, windykację czy sprzedaż mobilną.
   www.enova.pl

IGPM - rozwiązanie informatyczne, które umożliwi Ci zdalny dostęp w czasie rzeczywistym do prawnych, technicznych, gospodarczych i finansowych informacji o Twoich nieruchomościach, do aktualnych danych z urządzeń budynków, do map, rzutów pięter, lokalizacji pomieszczeń i sprzętu ,do instrumentów zarządzania zespołem ludzkim, do zarządzania umowami najmu i umowami serwisowymi i do rozliczeń z kontrahentami, do wielowymiarowych narzędzi analitycznych i raportowania.
   www.igpm.pl